Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Ceresit STOP VLHKOSTI PEARL přístroj (300g)

Kód: CER-2081334
Neohodnoceno
Značka: Ceresit
200 Kč
Skladem (12 ks)

Přístroj Ceresit STOP VLHKOSTI PEARL pohlcovač vlhkosti je vhodný pro malé prostory. Díky široké nabídce náhradních voňavých tablet nejen že redukuje nadměrnou vlhkost, ale zároveň příjemně provoní váš domov. Pro váš zdravý domov!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přístroj Ceresit STOP VLHKOSTI PEARL pohlcovač vlhkosti je vhodný pro malé prostory. Díky široké nabídce náhradních voňavých tablet nejen že redukuje nadměrnou vlhkost, ale zároveň příjemně provoní váš domov. Pro váš zdravý domov!

Přístroj nepotřebuje ke své činnosti žádnou energii!
Okamžitě po vložení tablety začne přístroj vstřebávat nadbytečnou vlhkost ze vzduchu. Do několika hodin od zahájení provozu se v zásobníku objeví první kapky vody. Tableta používáním postupně zmenšuje svůj objem dokud se zcela nerozpustí. Tekutinu vylijte ze zásobníku po úplném rozpuštění tablety a vložte novou tabletu.

Použití přístroje je velmi jednoduché. Ve 4 krocích se jednoduše zbavíte nadměrné vlhkosti a vytvoříte si doma příjemnější a zdravější prostředí.

1. Odstraňte vrchni kryt.
2. Otevřete sáček s absorpční tabletou. Tablety se nedotýkejte. Vložte absorpční tabletu do horní části přístroje.
3. Uzavřete horní kryt.
4. Potřebujete-li vypustit zásobník, otevřete kryt a vylijte roztok do toalety. Zbytky tablety vymyjte teplou vodou.

Přístroj Ceresit STOP VLHKOSTI PEARL je ideální pro malé prostory do 10 m3 nebo 25 m3. Lze jej použít v prostorech jako je koupelna, kuchyň, ložnice a v prostorech, kde není dostatečná cirkulace vzduchu.

Přístroj umístěte na podlahu či vyvýšené místo tam, kde je dostatek prostoru pro cirkulaci vzduchu.

I když je provoz pohlcovače Ceresit STOP VLHKOSTI bezpečný, neponechávejte jej v blízkosti dětí a domácích zvířat. Nezapomeňte umístit přístroj nejméně 10 cm ode zdi. Nestavte odvlhčovač do těsné blízkosti zdrojů tepla (topná tělesa, komíny atd). Odvlhčovač nepotřebuje ke své činnosti elektrickou energii. Zabraňte kontaktu tablety nebo roztoku s kovy, kůží, textíliemi, kobercem a potahy. V případě kontaktu, okamžitě omyjte znečištěný předmět teplou vodou. Je tak malý, že se vejde i na okenní parapet.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: