Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° přístroj KOUPELNA

Kód: CER-2368307
Neohodnoceno
Značka: Ceresit
279 Kč
Skladem (6 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ceresit aerodynamický pohlcovač Stop vlhkosti Aero 360 je nový systém pohlcování vlhkosti, který optimalizuje nadměrnou vzdušnou vlhkost prostřednictvím 360 stupňové cirkulace vzduchu. Zajišťuje vysoký účinek pohlcování vlhkosti a neutralizaci pachu.

Přístroj nepotřebuje ke své činnosti žádnou energii.
Koupelnový systém AERO 360° pracuje s jedinečnou náplní AERO 360°, která se v koupelně s rozlohou do 10 m² spotřebuje přibližně za 2 měsíce. Nadbytečná vlhkost se přemění na slaný roztok, který se shromažďuje v nádrži. 

Použití přístroje je velmi jednoduché. Ve 5 krocích se jednoduše zbavíte nadměrné vlhkosti a vytvoříte si doma příjemnější a zdravější prostředí.

1. Při prvním použití umístěte vrchní část na nádobu. Pro vložení tablety: Stiskněte obě strany na místě označeném nápisem "PUSH" a otevřete horní část přístroje.
2. Otevřete sáček s absorpční tabletou. Tablety se nedotýkejte.
3. Vložte tabletu modrou stranou dolů do vyklopené části přístroje a zavřete přístroj.
4. V okamžiku, kdy kapalina dosáhne rysky indikující maximální hladinu, je potřeba tabletu zkontrolovat, zda neni potřeba ji vyměnit a tekutinu z přístroje vylít.  Přístroj vyprázdníte odklopením horní části a otevřením ventilu s nápisem OPEN. Slaný roztok vylijte do toalety.
5. Do přístroje vložte novou tabletu.

Pohlcovač lze umístit do všech malých prostor do 10 m², ve kterých potřebujete redukovat vlhkost. Optimální je jeho použití v místnostech jako je koupelna, kuchyň, sklep... Je také pomocníkem v případě, že dojde k navlhnutí místnosti v důsledku vodní havárie či povodní.

Přístroj umístěte na podlahu či vyvýšené místo tam, kde je dostatek prostoru pro cirkulaci vzduchu.

I když je provoz pohlcovače Ceresit Stop vlhkosti bezpečný, neponechávejte jej v blízkosti dětí a domácích zvířat. Z každé strany pohlcovače by měl být kvůli dobré cirkulaci vzduchu volný prostor minimálně 10 cm. Neumísťujte pohlcovač v blízkosti zdrojů tepla (topení, krby, atd.). Zabraňte kontaktu tablety AERO 360° nebo roztoku s kovy (např. zlaté okraje talíře), kůží, textiliemi, kobercem nebo potahy. V případě kontaktu, okamžitě omyjte znečištěný předmět teplou vodou.

Přístroj je kompatibilní s náhradními tabletami Ceresit AERO 360°.

V balení:

1x přístroj
1x absorpční tableta

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: