Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

BEPER 90421-R odšťavňovač Slow juicer (150W)

Kód: BEP-90421-R
Neohodnoceno
Značka: Beper
3 349 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odšťavňovač za studena s ocelovým filtrem ideální pro extrakty, které udržují vitamíny a minerály z ovoce a zeleniny. Pomalý odšťavňovač s nízkou rychlostí otáčení 55 otáček za minutu a s jednoduchostí provozu díky centrálnímu tlačítku pro zapnutí a pro zpětný chod.

 • odšťavňovač za studena
 • nerezový filtr
 • ocelové tělo
 • nízká rychlost otáčení 55 ot/min
 • jednoduchost provozu
 • centrální tlačítko pro zapnutí / vypnutí a pro zpětný chod
 • dvojitý vývod pro šťávu a odpad
 • speciální úprava hubice proti odkapávání šťávy
 • bezpečnostní uzamykací systém, který umožňuje spuštění pouze při správné montáži  
 • ochrana proti přehřátí
 • snadno se rozebírá a čist - včetně kartáčku pro čištění
 • velice tichý

Odšťavňování je trend, který hýbe světem zdraví. Hubnutí, zářivější pleť, lepší celkové zdraví, snížení stresu a zvýšení duševní pohody, detoxikace organismu, zbavení se přebytečného odpadu ve střevech, zvýšená energie a tělo fungující ma maximákní výkon, to všechno jsou důvody proč odšťavňovat, ale jak na správnou metodu ? Mnozí z nás jsou zmatení názvy pomalý / rychlý odšťavňovač.

Rychlé odšťavňovače jsou dnes jednoznačně nejoblíbenějším typem odšťavňovačů na trhu, tento odšťavňovač funguje tak, že má uvnitř přístroje rychle rotující odstředivé sítko, které rozkládá ovoce a zeleninu na šťávu. Dužina (odpad) ze šťávy se automaticky odděluje do samostatné nádoby. Výhodou rychlých odšťavňovačů je logicky, jak již název napovídá rychlost odšťavňování, jeho schopnost produkovat velké množství šťávy z ovoce a zeleniny, kterou odšťavňujete tak, že jsou rozbíjeny veškeré buňky, snadné čištění, nižší cena a odstranění dužiny. Snadné čištění a nízká cena z něj dělají perfektní řešení pro každého, kdo chce s odšťavňováním začít.

Jsou tu ale i nevýhody rychlých odšťavňovačů, těmi jsou hlučnost, produkce tepla, vyšší pěnivost džusů a jednou z velmi diskutabilních nevýhod je kvalita živin, které extrahujete za pomoci rychlého odšťavňovače.

Pomalé odšťavňovače nejsou tak oblíbené jako rychlé odšťavňovače především kvůli vyšší pořizovací ceně, pomalejšímu procesu odšťavňování a mírně nižšímu množství vyrobené šťávy. Pomalé odšťavňovače fungují tak, že rozdrtí ovoce/zeleninu na šťávu, produkují tedy více dužiny, čímž poskytují o něco více živin ve šťávě. Pomalé odšťavňovače se v porovnání s rychlými hůře čistí, ale na druhou stranu, to se vám vrací v podobě většího množství živin a mírně vyšší kvalitě šťávy, bez nechtěné pěnivosti. Pomalé odšťavňovače neboli odšťavňovače za studena (neprodukují teplo jako ty rychlé) vynikají jedinečnou schopností zpracovávat listovou zeleninu, klíčky, mátu, kapustu, další bylinky a trávy, to rychlý nezvládne. Pomalé odšťavňovače jsou ideální pro ty, kterým záleží na extrakci maxima živin ze šťávy a nevadí jim čas navíc při zpracování a čištění přístroje. Pomalý odšťavňovač je mnohem tišším společníkem než jeho rychlý bratr.

O značce Beper
Výrobky italské značky Beper vynikají hezkým a poutavým provedením, a proto dobře zapadnou do Vaší domácnosti nebo kanceláře. Mezi produkty můžeme zařadit například malé domácí elektro spotřebiče a příslušenství.

Kvalita je pro Beper stejně důležitá jako design výrobku. Firma disponuje vlastní špičkovou laboratoří a díky kontinuálním investicím do výroby a technologií si značka získala mnoho věrných zákazníků a její zboží se prodává po celé Evropě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odšťavňovače
Záruka: 2 roky

BEPER 90421-R

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: