Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Nedis SmartLife chytrá IP kamera Full HD 1080p, venkovní IP65, noční vidění, kovová (WIFICO40CBK)

Kód: WIFICO40CBK
Tip
Neohodnoceno
Značka: Nedis
1 055 Kč
Skladem (1 ks)
Tuto snadno ovladatelnou Chytrou Venkovní IP Kameru lze jednoduše připojit k Wi-Fi síti za účelem sledování venkovních oblastí Vašeho domu a záznamu jakéhokoliv zvuku a pohybu. Voděodolný kovový kryt a noční vidění do vzdálenosti 15 metrů představují spolehlivé řešení pro každodenní použití po celý rok. Sledujte, poslouchejte a naživo mluvte s kýmkoli, kdo je před kamerou, nebo sledujte nahrávky uložené na paměťové kartě microSD (není součástí balení) nebo v cloudu (na základě předplatného). Nahrávky lze pořizovat nepřetržitě, podle rozvrhu nebo se může nahrávání spouštět pohybem či zvukem. Záznamy v rozlišení Full HD (1 920 × 1 080) jsou ukládány na kartu MicroSD s kapacitou až 128 GB (není součástí balení) nebo v cloudu (na základě předplatného). Informace o řadě Nedis® SmartLife Prozkoumejte velký a stále se rozšiřující sortiment produktů, jako jsou žárovky, vypínače, zásuvky, snímače a kamery, které lze ovládat pomocí snadno ovladatelné a intuitivní aplikace. Ať již sháníte jednoduchou chytrou žárovku nebo zástrčku nebo chcete automatizovat celý dům, začněte objevovat, jak je v současné době chytrá technologie dostupná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domácí automatizace je opět o něco jednodušší. Nedis® SmartLife™ chytrá IP kamera z řady Nedis® Smart Home představuje snadno ovladatelnou venkovní Full HD IP kameru, kterou lze jednoduše připojit k Wi-Fi síti a sledovat okolí Vašeho domu s možností záznamu jakéhokoliv zvuku a pohybu. Vodotěsné kovové pouzdro této kamery s krytím IP65 v kombinaci s nočním viděním s přisvícením pomocí infračervených LED s dosahem 15 metrů zajišťuje delší životnost a vždy jasný výhled bez ohledu na roční období, den, noc či nepříznivé povětrnostní podmínky. Kamera umožňuje také obousměrnou komunikaci a lze ji použít podobným způsobem jako interkom.

IP kamera je velmi flexibilní. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, budete potřebovat pouze připojení k internetu, napájecí zásuvku a smartphone, na který budou docházet upozornění, když je detekován pohyb, nebo abyste mohli sledovat živé nebo starší nahrávky, které se zjištěním pohybu v telefonu automaticky spustí.

Přiložený montážní materiál a stručný návod velmi usnadňují montáž kamery na vnější stěny budov. Její instalace je tak hotová během několika minut. Propojení s asistenty Google Home nebo Amazon Alexa umožňuje přenášet snímky z kamery a záznamy přímo na chytrý displeji nebo televizor pomocí Google Chromecast.

Podpora obousměrné komunikace vám umožňuje dokonce vést rozhovor s někým, kdo je před kamerou. Všechny záznamy lze automaticky odesílat na cloudové úložiště (na základě předplatného) nebo na kartu microSD (není součástí balení), průběžně nebo kdykoli kamera detekuje pohyb. Citlivost na pohyb lze upravit tak, aby záznam automaticky neprobíhal celou dobu.

Pro dosažení dokonale čistého obrazu, pořizuje záznam v rozlišení Full HD (1 920 × 1 080 pixelů). Kamera je navíc stejně výkonná i v noci. Je to díky režimu nočního vidění s přisvícením infračervenými LED s dosahem 10 metrů.

Informace o zařízení Nedis® SmartLife™
Objevte širokou a neustále se rozvíjející škálu produktů – například žárovky, spínače, zástrčky, senzory a kamery – které lze ovládat prostřednictvím intuitivní a jednoduché aplikace. Díky hlasovému ovládání, které je podporováno funkcí Amazon Alexa nebo Google Home, nepotřebujete nic jiného než svou stávající síť Wi-Fi – snadno si tak vytvoříte propojený chytrý domácí systém.
Ať již sháníte jednoduchou chytrou žárovku nebo zástrčku nebo chcete automatizovat celý dům, začněte objevovat, jak je v současné době chytrá technologie dostupná.

Vlastnosti
• Chytrá venkovní IP kamera – poskytuje snadno instalovatelný a bezdrátově připojený bezpečnostní systém pro venkovní sledování Vašeho majetku
• Kvalita obrazu Full HD (1080p) umožňuje sledování a záznam každého detailu
• Zorný úhel 130°
• Obousměrná komunikace, můžete nejen poslouchat, ale také odpovídat
• Venkovní celokovové pouzdro ve vodotěsném provedení třídy IP65 umožňuje celoroční provoz - nevyjímaje žádné roční období ani povětrnostní podmínky
• Záznam na kartu microSD s kapacitou až 128 GB (není součástí balení) nebo do cloudu (na základě předplatného)
• Detekce pohybu a zvuku, obojí s nastavitelnou citlivostí
• Noční vidění s přisvícením infračervenými LED dosahem 15 metrů snímá vždy čistý obraz, ať je den nebo noc
• Automatické spuštění záznamu při zjištění při detekci pohybu a push oznámení do smartphonu
• Snadné připojení přímo k Vaší síti Wi-Fi – není vyžadován žádný samostatný adaptér
• Dodává se s držákem
• Plně kompatibilní se všemi ostatními produkty řady Nedis® SmartLife™.

Obsah balení
IP kamera
Držák kamery
Síťový adaptér
Průvodce rychlým spuštěním

   

   

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré kamery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: