Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Dřevěný vozík s kostkami (sada 36 ks)

Kód: TOY-49322
Neohodnoceno
Značka: befree
529 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný vozík s kostkami (sada 36 ks)

Vozík obsahuje 36 dílů barevných kostek - pěkně malovaných stavebních kostek, písmen a dalších dětských symbolů a motivů. Hračka je kombinaci tahací hračky a stavebnice. Dítě se naučí rozlišovat barvy a tvary a přitom si vyhraje.

Rozměry: 27 x 24 x 6 cm

Správný rozvoj jemné motoriky malých dětí je nezbytným předpokladem pro jejich správný budoucí rozvoj grafomotoriky a psaní, tedy dovedností potřebných pro vstup do školy. Nepodceňujte tedy jemnou motoriku již u malých dětí. Inspirujte se tipy na rozvojové hračky, které vašim dětem pomohou zejména s procvičováním prstů a koordinací ruky a očí.

  • Dřevěné dětské hračky jsou ekologické. Dřevo je přírodní produkt a jako takový je biologicky rozložitelný. Výroba dřevěných hraček nezpůsobuje takové znečištění jako výroba hraček ze syntetických materiálů. Jelikož je dřevo přírodní produkt, dřevěné hračky nejsou nebezpečné pro dětské zdraví.
  • Dřevěné dětské hračky jsou odolnější vůči nárazům ve srovnání s hračkami z jiných materiálů. Vzhledem k tomu, že u dřevěných hraček nemůže dojít k tak snadnému poškození, jejich životnost je větší.
  • Dřevěné dětské hračky vypadají báječně. Jsou vyráběny většinou ručně, což znamená, že rodiče, kteří mají rádi ruční výrobu mohou považovat tyto hračky zároveň za malá umělecká díla.
  • Dřevěné dětské hračky jsou bezpečné Většina dřevěných dětských hraček není vyrobena z malých kousků, proto jsou bezpečnější i pro mladší děti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: