Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Dřevěná kuličková dráha (sada 26 ks)

Kód: TOY-49318
Neohodnoceno
Značka: befree
549 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná kuličková dráha (sada 26 ks)

S kuličkovou dráhou máte o zábavu postaráno. Malí stavitelé budou nadšení, protože pokud je dráha správně postavena, kulička projede bez problémů. Stavění kuličkové dráhy podporuje fantazii, technické myšlení i zručnost.

Rozměry: 18,5 x 18,5 x 20 cm

Správný rozvoj jemné motoriky malých dětí je nezbytným předpokladem pro jejich správný budoucí rozvoj grafomotoriky a psaní, tedy dovedností potřebných pro vstup do školy. Nepodceňujte tedy jemnou motoriku již u malých dětí. Inspirujte se tipy na rozvojové hračky, které vašim dětem pomohou zejména s procvičováním prstů a koordinací ruky a očí.

Dřevěné dětské hračky jsou ekologické. Dřevo je přírodní produkt a jako takový je biologicky rozložitelný. Výroba dřevěných hraček nezpůsobuje takové znečištění jako výroba hraček ze syntetických materiálů. Jelikož je dřevo přírodní produkt, dřevěné hračky nejsou nebezpečné pro dětské zdraví.
Dřevěné dětské hračky jsou odolnější vůči nárazům ve srovnání s hračkami z jiných materiálů. Vzhledem k tomu, že u dřevěných hraček nemůže dojít k tak snadnému poškození, jejich životnost je větší.
Dřevěné dětské hračky vypadají báječně. Jsou vyráběny většinou ručně, což znamená, že rodiče, kteří mají rádi ruční výrobu mohou považovat tyto hračky zároveň za malá umělecká díla.
Dřevěné dětské hračky jsou bezpečné.  Většina dřevěných dětských hraček není vyrobena z malých kousků, proto jsou bezpečnější i pro mladší děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: