Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Nedis sáčky do vysavače Electrolux E66, ETA, Sencor, Zelmer, 4ks + mikrofiltr + motorfiltr (DUBG227ELE4)

Kód: DUBG227ELE4
Neohodnoceno
Značka: Nedis
207 Kč
Skladem u dodavatele (> 20 balení)

Vysoce kvalitní vysavačové sáčky Nedis®, vyrobené z 5-ti vrstvého syntetického materiálu. Balení obsahuje 4 ks + mikrofiltr + motorfiltr. Životnost o 75% vyšší než u klasických papírových sáčků. Nahrazují Electrolux E66.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní vysavačové sáčky Nedis®, vyrobené z 5-ti vrstvého syntetického materiálu. Balení obsahuje 4ks + mikrofiltr + motorfiltr. Životnost o 75% vyšší než u klasických papírových sáčků.

Vhodné pro:
ETA 0468 Baggin
ETA 0471 Silent
ETA 0472 Dualic
ETA 1458 Viva
ETA 1460 O3
ETA 1468 Baggin
ETA 1471 Silent
ETA 1472 Dualic
ETA 1477 Adoro
ETA 1480 Dante
ETA 1481 Canto
ETA 2458 Viva
ETA 2460 O3
ETA 2468 Baggin
ETA 2471 Silent
ETA 3468 Baggin
ETA 7458 Viva
ETA 7460 O3
ETA 7468 Baggin
ETA 7469 Biggs
ETA 7481 Canto
ETA Onyx 0466
ETA Onyx 1466
ETA Stylo 0484
ETA Stylo 1484
ETA Stylo 2484
ETA Stylo 3484
ETA Stylo 7484
Sencor SVC 400LB
Sencor SVC 420RD
Sencor SVC 600BL
Sencor SVC 600RD
Sencor SVC 620LB
Sencor SVC 660RD Corso
Sencor SVC 660SL
Sencor SVC 670 Delta
Sencor SVC 7CA Seven
Sencor SVC 820BK
Sencor SVC 821BL
Sencor SVC 821RD
Sencor SVC 825GR Limet
Sencor SVC 825OR Mandarine
Sencor SVC 900 Gemino
Zelmer Duo 01DO11 Jolly
Zelmer Duo 01DO12 Jolly
Airflo Hornet 1400
Airflo Raptor 1500
Airflo Rascal 1250
Airflo AFV 108
Airflo AFV 1500
Airflo AFV 3602
Airflo AFV 4009
Airflo AFV 5000
Airflo AFV 500ZP
Airflo AFV 8720
Airflo AFV 8730
Airflo AFV 8850
Airflo AFV 9038
Airflo HSP 1500
Beko BKS 1015
Beko BKS 2016
Beko BKS 2018
Bestron 2000ES
Blue Sky BVC 4601
Bomann BS 976CB
Bomann CB 915
Bomann CB 916
Bomann CB 919
Clatronic BS 1230
Clatronic BS 1235
Clatronic BS 1254
Clatronic BS 1257
De'Longhi Xlence2100
De'Longhi QZ 11B
De'Longhi XS 1100D
De'Longhi XTA 3080E Orbit
De'Longhi XTD 3070E Orbit
De'Longhi XTD 3071E
De'Longhi XTD 3080E Orbit
De'Longhi XTD 3090E Orbit
De'Longhi XTD 3095E Orbit
De'Longhi XTD 4095E Orbit
De'Longhi XTH 170 Cleos
De'Longhi XTH 170 Orbit
De'Longhi XTL 190PE Xlence
De'Longhi XTL 210PE Xlence
De'Longhi XTL 212PET Xlence
Dirt Devil M 1405 PowerLine
Dirt Devil M 1565 Lifty
Dirt Devil M 1605 PowerLine
Dirt Devil M 1606 Derby
Dirt Devil M 1608 Derby
Dirt Devil M 1610...1613 Energy
Dirt Devil M 1710 Energy
Dirt Devil M 1800 Energy
Dirt Devil M 1890 Avanti
Dirt Devil M 1891 Avanti
Dirt Devil M 1900 Avanti
Dirt Devil M 2000 Avanti
Dirt Devil M 2200 Avanti
Dirt Devil M 3050
Dirt Devil M 3055 Classic
Dirt Devil M 7000 Allegra
Dirt Devil M 7006 Lifty
Dirt Devil M 7009 Paroly
Dirt Devil M 7012 Popster
Dirt Devil M 7017 Mustang
Dirt Devil M 7019 Lifty
Dirt Devil M 7020...7070 Bagline
Dirt Devil M 7021 Derby
Dirt Devil M 7023 Rocco
Dirt Devil M 7075 Vito
Dirt Devil M 7050 Fello&Friend
Dirt Devil M 7090 Fantasy
Dirt Devil M 7098 Fantasy
Dirt Devil M 7099 Azury
Dirt Devil M 7100 EQU
Dirt Devil M 7101 EQU2
Dirt Devil M 7103 EQU2
Dirt Devil M 7105 EQU2
Dirt Devil M 7107 EQU2
Dirt Devil M 7109 EQU2
Dirt Devil M 7110 Mustang
Dirt Devil M 7111 Fello and Friend MT
Dirt Devil M 7120 EQU Silence
Dirt Devil M 7122
Dirt Devil M 7123
Dirt Devil M 8000 Galileo
Dirt Devil M 8020 Antiinfective R1
Dirt Devil M 8028 Antiinfective R1
Dirt Devil M 8030 Antiinfective R9
Dirt Devil M 8038 Antiinfective R9
Dirt Devil M 8220 Antiinfective R4
Dirt Devil M 8230 Antiinfective R3
Dirt Devil M 8238 Antiinfective R3
Dirt Devil MA 3050
Dirt Devil R 1
Dirt Devil R 2
Dirt Devil R 3
Dirt Devil R 4
Electrolux DolphinPlus U 5002
Electrolux DolphinPlus U 5003
Electrolux Mondo Z 5105
Electrolux Mondo Z 5106
Electrolux Mondo Z 5115
Electrolux Mondo Z 5116B
Electrolux Original ES 66
Electrolux The Boss Z 3105
Electrolux The Boss Z 3106
Electrolux The Boss Z 3115
Electrolux The Boss Z 3116
Electrolux The Boss Z 4105...4110
Electrolux The Boss Z 4115
Electrolux The Boss Z 4116
Fagor VCE380, VCE390 Nova
Fagor VCE 175 Evolution
Fagor VCE 180 BioClean
Fagor VCE 1800
Fagor VCE 1820CP
Fagor VCE 1900
Fagor VCE 2000SS
Fagor VCE 2005 Eolia
Fagor VCE 2200SS
Fagor VCE 2220CP
Fagor VCE 371 Venice
Fagor VCE 390 Nova
Gorenje VC 1621DPR DeltaPower
Gorenje VC 1821DPWR DeltaPower
Gorenje VC 1825DPW DeltaPower
Gorenje VC 2021DPBK DeltaPower
Gorenje VC 2221RPW RoPower
Gorenje VC 2222RPBU RoPower
Gorenje VC 2223RPBK RoPower
Gorenje VC 2223RPS RoPower
Gorenje VC 2224RPBV RoPower
Gorenje VC 2226RPB RoPower
Gorenje VCH 3610
Gorenje VCK 1222OP-ECO OmegaPower
Gorenje VCK 1301W
Gorenje VCK 1401B
Gorenje VCK 1501P
Gorenje VCK 1501RII Apolon
Gorenje VCK 1511R
Gorenje VCK 1600EA
Gorenje VCK 1601R Vulcan+
Gorenje VCK 1601RII Vulcan+
Gorenje VCK 1602ECO
Gorenje VCK 1622APECO AlphaPower
Gorenje VCK 1800 EA/EBRDC/EBOTB/EBYPB CompactClean Space
Gorenje VCK 1801B Triton+
Gorenje VCK 1801R Magma+
Gorenje VCK 2000 EA/RDC/OTB/YPB CleanSpace
Gorenje VCK 2001B/Y/W FloorSpecialist
Gorenje VCK 2002R
Gorenje VCK 2021OP-BK
Gorenje VCK 2022OP-R/R
Gorenje VCK 2023OP-Y OmegaPower
Gorenje VCK 2202RDC
Gorenje VCK 2203R/W
Gorenje VCK 2321APBK AlphaPower
Gorenje VCK 2322APR AlphaPower
Gorenje VCK 2323APDY AlphaPower
Gorenje VCM 1621R HotRod
Gorenje VCM 2100Y
Gorenje VCM 2222R Diamond
Grundig Original Typ E/F/G
Grundig VCC 3650
Grundig VCC 4950
Grundig VCC 5650
Grundig VCC 9850
Grundig VCC 9851 ECO
Hanseatic 2000 Dust mater
Hanseatic 343.478
Hanseatic 537.607
Hanseatic EcoLine Premio
Hanseatic Fresh 1600
Hanseatic Fresh 1800
Hanseatic JCV 1600
Hanseatic JCV 3001
Hanseatic VC 322 PhantomDuo
Hanseatic VCH 5003E
Hyundai VC 003R
Hyundai VC 005
Hyundai VC 322
Hyundai VC 814
Hyundai VC 870
LG Electronics VCQ 302 HEU
Philips FC 8334
Philips FC 8334...8349
Philips FC 8336
Philips FC 8338
Philips CompactGo FC 8290
Philips CompactGo FC 8291
Philips HomeCare FC 8188
Philips HomeCare FC 8189
Philips Original FC 8046
Russell Hobbs 14482
Samsung FC 7210
Samsung FC 7245
Samsung SC 1200...1299
Samsung SC 1400...1499
Samsung SC 5120
Samsung SC 5600...5699
Samsung SC 6200...6299
Samsung SC 6300...6399
Samsung SC 7400...7499
Samsung SC 7900...7999
Samsung SC 8900...8999
Samsung SC 9300..9399
Sanyo P 221
Sanyo P 8
Sanyo SC 35
Sanyo SC 357
Sanyo SC 37C
Sanyo SC 65
Sanyo SC 78
Sanyo SC 91
Sanyo SC 92
Sanyo SCT 93
Severin BR 7930
Severin BR 7933
Severin BR 800
Severin SB 9021
Sharp EC 8300
Sharp EC 8500
Shop Vac Aspen
Simbio SB 2040 Storm
Singer Silver 31/5
Singer S 901
Solac 896
Solac AB 2700
Solac AB 2701
Solac AB 2750
Solac AS 3350 Twining Duo
Solfacil JC 831E
Solfacil VC 4801E
Storm Simbio
Supportplus BSS 2000
Supportplus SP 2000
Tarrington House VC 2500
Taurus Avensis 1600
Taurus G 2000E
Team International ST 11
Team International ST 24E
Team International ST 7E/M
Tesco VC 010
Tesco VCBD 1611
The Boss B 3106
The Boss B 3107
The Boss B 3116
Thomas Blue Power Electronic
Thomas BS 2020 TurboPower
Thomas Easy Power
Tiffany VC 130
Tornado TO 3100...3199
Tornado TO 4210
Tornado TO 4212
Tornado TO 4215...4217 Modulo
Tornado TO 5120
Trisa 9084
Trisa 9430 Clean Master 2000
Trisa 9430 Clean Master 2200
Vinchi VC 206
Vinchi VC 207 Classic
Vinchi VC 208
Vision VCBD 1611
Vortex V 2111 Genio
Vorton V 1900 Nemo
Weltstar 1290
Weltstar 1300 Turbo
Weltstar 1301
Weltstar 1350 Turbo

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače - sáčky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: