Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

PATTEX univerzální lepidlo 100% (50 g)

Kód: HEN-1640502
Neohodnoceno
Značka: Pattex
119 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální lepidlo Pattex 100% je skvělým pomocníkem pro každou domácnost. Svými profesionálními vlastnostmi – vysokou konečnou pevností, flexibilitou a vynikající odolností spoje – se řadí mezi lepidla, která ocení zkušení domácí kutilové.

Oblasti použití: obklady, omítky, zinek, kov, beton, hliník, polystyren, keramika, polyuretanová pěna, sklo, kámen, kůže, plasty, pvc, textilie, korek, železo, dřevo, ocel

Lepení na nesavých podkladech: při lepení na nesavých podkladech (např. kov, sklo) otřete obě lepené plochy vlhkým hadrem a nanášejte pouze tenkou vrstvu lepidla.
Lepení na savých podkladech: vysoce nasákavé podklady (např. dřevo) lepte s větším množstvím lepidla. V některých případech je dobré nanášet lepidlo na oba lepené povrchy.
Lepení lakovaných povrchů: Pattex 100% můžete nanášet i na lakované povrchy. V tomto případě ale doporučujeme provést test kompatibility s daným povrchem.

Skladujte v originálním uzavřeném obalu v suchém a chladném prostředí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Návod k použití:
1. Povrch musí být čistý, suchý, zbavený prachu a mastnoty.
2. Na nesavých podkladech nanášejte tenkou vrstvu lepidla na jednu lepenou plochu, na savých podkladech nanášejte na obě lepené plochy. Množství lepidla volte podle nasákavosti podkladu. Čím nasákavější, tím více lepidla.
3. Ihned po aplikaci lepidla zafixujte lepené povrchy alespoň na 30 minut za rovnoměrného tlaku na celou lepenou plochu.
4. Lepidlo dosahuje konečné pevnosti po cca 24 hodinách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: