Nedis LWORR10RD akumulátorový LED reflektor 10 W 1000 lm, USB powerbanka, nabíječka
Kód: LWORR10RD
Neohodnoceno
Skladem (1 ks)
Díky 10W COB-LED s 5 režimy svícení a červeně blikajícímu výstražnému světlu nabízí toto světlo řešení šité na míru vašim potřebám. S pozoruhodnou vzdáleností paprsku až 30 metrů s dosvitem až 1000 lumenů osvětlí i ty nejtmavší kouty.
Detailní informace
Detailní popis produktu
• Se stojanem nastavitelným o 180° a dvěma integrovanými magnety vzadu
• 4stupňové zobrazení stavu baterie a úrovně nabití na zadní straně
• IPX2 ochrana proti stříkající vodě při vertikálním naklonění až o 15 stupňů
• Vzdálenost paprsku až 30 metrů se svítivostí až 1000 lumenů
• S nouzovou powerbankou pro nabíjení telefonu a dalších zařízení v případě nouze
Šířka 142 mm
Výška 98 mm
Hloubka 33 mm
Hmotnost 272 g
Dobíjecí Ano
Typ zdroje napájení Napájení z baterie
Barva Červená
Materiál Plast
Vstupní napětí 5 V DC
Včetně žárovky Integrované
Technologie LED
Vypínač Ano
Délka kabelu napájecího adaptéru 1.00 m
Včetně baterií Ano
Kapacita baterie 3000 mAh
Typ balení Gift Box with Euro Lock
Jmenovitá životnost žárovky 50000 h
Doba světla 10 h
Maximální spotřeba energie 10 W
Teplotní rozsah -20 - 40 °C
Barevná teplota 6500 K
Vnitřní / venkovní Vnitřní
Příkon 10 W