929 Kč
Skladem u dodavatele
(>20 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2025
|
Detektor kouře s 10letou životností baterie
Detektor kouře je malé zařízení, které poskytuje ochranu před kouřem a ohněm. Detektor kouře je nezbytný v každé domácnosti a kanceláři. Pokud dojde k požáru, musíte o něm okamžitě vědět, abyste mohli odpovídajícím způsobem jednat. Tento detektor kouře SA-110 DUO tuto činnost splní za vás. Při detekci kouře vás detektor kouře upozorní alarmem o síle 85 decibelů. Pro srovnání, tuto úroveň doporučují lékaři při nošení špuntů do uší. Jinými slovy, úroveň zvuku, kterou nemůžete nikdy přehlédnout!
Velkou výhodou hlásiče SA-110 DUO je vestavěná lithiová baterie, která vám zajistí 10 let provozu. Po instalaci už nikdy nemusíte myslet na nepříjemnosti spojené s výměnou baterie. Na tento výrobek se navíc vztahuje 10letá záruka.
Naši zákazníci nám říkají, že si SA-110 DUO vozí i na adresu své dovolené, aby měli jistotu správné ochrany. Proč byste se na dovolené smiřovali s méně než dokonalou bezpečností?
Dlouhá životnost a snadná montáž
Tento kompaktní designový detektor kouře má zabudovanou lithiovou baterii s životností 10 let, vedle toho má dlouhou životnost 10 let i čidlo. To zaručuje, že váš detektor kouře bude fungovat nejméně 10 let po instalaci. Představte si ty výhody; už nikdy nebudete muset kupovat nové baterie do detektoru kouře, což vám ušetří peníze, a už nikdy nebudete muset kvůli jejich výměně brát žebřík. Tato dlouhá životnost přináší také větší bezpečnost a klid, protože nehrozí, že by se baterie v nouzové situaci vybila.
Tlačítko Time-out, hush, test a resetování
Pokud dojde k požáru, SA-110 DUO vás bude okamžitě informovat velmi hlasitým alarmem. Pokud je požár malý a podaří se vám ho uhasit, můžete alarm ručně vypnout. Doporučuje se často testovat hlásiče kouře, k čemuž používáte stejné tlačítko. Pro mimořádně snadné použití a bezpečnost je celá přední strana tlačítkem Hush / Test.
Takto tlačítko nikdy nemůžete přehlédnout, zejména pokud k jeho stisknutí používáte tyč nebo koště.
SA-110 DUO zkrátka nabízí:
• Sada 2 detektorů kouře
• Vysoká kvalita, splňuje normu EN14604:2005/AC:2008
• Dlouhou životnost 10 let díky mimořádně silné lithiové baterii.
• Na tento výrobek se vztahuje 10letá záruka
• Hlasitý alarm 85 dB
• Rychlá a snadná montáž
• Rychlá reakce na doutnající požáry
• Ideální ochrana, kterou si můžete vzít s sebou na dovolenou
Se značkou Alecto si vyberete dobře navržené a snadno použitelné výrobky prvotřídní kvality.
Co je v balení?
• Detektor kouře se zabudovanou lithiovou baterií 2x
• Montážní deska 2x
• Šrouby a zástrčky 4x
• Návod k obsluze NL / EN / DE / FR / ES
• Univerzální návod