HQ měnič napětí 24 V na 230 V, 150 W, USB, CZ zásuvky (HQ-INV150WU24F)
Kód: HQ-INV150WU24F
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
HQ INV150WU24F 2
Skladem (6 ks)
Měnič napětí HQ pro 24 V automobilovou nebo lodní baterii.
Převádí 24 V DC napětí na 230 V AC. S tímto měničem můžete připojit 230 V zařízení kdekoli! Měnič poskytuje výkon 150 W trvale a krátkodobě až 300 W.
Detailní informace
Detailní popis produktu
K baterii se připojuje pomocí kabelu s cigaretovou zástrčkou (součástí dodávky).
• Trvalý výstupní výkon: 150 W
• Krátkodobý max. výstupní výkon: 300 W
• Vstupní napětí: 20-30 V DC
• Vstupní proud: 10 A při plném zatížení
• Výstupní napětí: 230 V AC
• Výstupní křivka: Modifikovaná sinusoida (obdélníkový průběh)
• Výstupní kmitočet: 50 Hz
• Klidový proud: < 0.2 A
• Účinnost: 85~90%
• USB výstup 5 V DC, 500 mA
• Chlazení: Ventilátorem, automaticky
• Výstupní AC zásuvka: 1 x CZ (s ochranným kolíkem)
• Připojení k baterii: Kabel s cigaretovou zástrčkou
• Rozměry: 165 x 90 x 70 mm
• Hmotnost: 520 g.
Ochrany:
• Proti zkratu
• Proti přepólování (pojistkou)
• Proti vysokému napájecímu napětí
• Proti přehřátí: při 60°C (+/-5°C)
• Proti přetížení
• Pojistka: 10 A
• Vypnutí při nižším vst. napětí než: DC 19.5 V +/- 0.8 V