Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Dřevěný herní set kladívko s poličkou a kolíčky (10 ks)

Kód: TOY-49280
Neohodnoceno
Značka: befree
299 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný herní set kladívko s poličkou a kolíčky (10 ks)

Pomocí dřevěného kladívka děti zatloukají 8 špalíčků různých barev. Po zatlučení všech špalků se polička obrátí a dítě může začít znovu - cvičí si tak svou motoriku, manuální zručnost, přesnost, fantazii a obratnost.

Rozměry: 23,5 x 9 x 10,5 cm

Správný rozvoj jemné motoriky malých dětí je nezbytným předpokladem pro jejich správný budoucí rozvoj grafomotoriky a psaní, tedy dovedností potřebných pro vstup do školy. Nepodceňujte tedy jemnou motoriku již u malých dětí. Inspirujte se tipy na rozvojové hračky, které vašim dětem pomohou zejména s procvičováním prstů a koordinací ruky a očí.

  • Dřevěné dětské hračky jsou ekologické. Dřevo je přírodní produkt a jako takový je biologicky rozložitelný. Výroba dřevěných hraček nezpůsobuje takové znečištění jako výroba hraček ze syntetických materiálů. Jelikož je dřevo přírodní produkt, dřevěné hračky nejsou nebezpečné pro dětské zdraví.
  • Dřevěné dětské hračky jsou odolnější vůči nárazům ve srovnání s hračkami z jiných materiálů. Vzhledem k tomu, že u dřevěných hraček nemůže dojít k tak snadnému poškození, jejich životnost je větší.
  • Dřevěné dětské hračky vypadají báječně. Jsou vyráběny většinou ručně, což znamená, že rodiče, kteří mají rádi ruční výrobu mohou považovat tyto hračky zároveň za malá umělecká díla.
  • Dřevěné dětské hračky jsou bezpečné Většina dřevěných dětských hraček není vyrobena z malých kousků, proto jsou bezpečnější i pro mladší děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: