Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Chytrá domácnost Nedis SmartLife - inspirace

Spojte chytré funkce a skvělý design!

Interiér a životní styl mohou nyní mít současně dobře vypadající i vysoce technické aspekty. Buďte hrdí na svůj skvěle vypadající domov a ponechte si nad ním kontrolu. Nastavte si útulnou atmosféru, když večer ztlumíte světla, nebo si rozjasněte místnost, když potřebujete pracovat.

Kdo je za dveřmi?

Můžete to snadno zjistit, když se podíváte na svůj chytrý telefon nebo tablet. Hovořte se sousedem a řekněte mu, že tam hned budete a že jste právě přišli domů, což je místo, kde se cítíte uvolněně a v bezpečí. Sledování nemovitosti nebo pořízení chytrého zabezpečení může člověku poskytnout neocenitelný pocit svobody pohybu bez jakýchkoliv obav!

Snadné způsoby, jak šetřit energii

Elektřinu používáme každý den a chceme ji používat zodpovědně, aby byla dostupná i příštím generacím. I stávající spotřebiče mohou být chytřejší – a energicky úspornější, pokud chcete. Získejte další informace o používání nebo vytvoření atmosféry, abyste se mohli trochu pobavit a usnadnit si život. Nastavte rádio, aby začalo hrát, jakmile vstoupíte do místnosti, nebo si v neděli ráno připravte šálek kávy z postele.

Klidná mysl

Péče o vaše blízké zahrnuje mnoho věcí, a to obzvlášť v této moderní době. Sledujte vše chytře pomocí chytrého telefonu nebo tabletu a uchovejte si klidnou mysl. Můžete dokonce pomocí svého uklidňujícího hlasu utišit osobu na druhé straně. IP kamery s chytrou sítí Wi-Fi mohou fungovat jako rozšíření vašich smyslů.

Klid na dosah ruky

Nádherné tradiční žárovky a designové lampy není nutné vyměňovat a rychlé hledání vypínače na zdi už patří do minulosti. Rozsviťte si, když vstoupíte do místnosti, používejte hlasové příkazy nebo jedenkrát klepněte na osvětlené tlačítko. Užijte si snadné ovládání.