Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

TECH cestovní adaptér pro použití v UK s integrovanou 2xUSB nabíječkou TBU-948

Kód: TBU-948
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
TECH cestovní adaptér pro použití v UK s integrovanou 2xUSB nabíječkou TBU-948
389 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestujete do Velké Británie, Irska, Hong Kongu nebo třeba na Kypr? Budete potřebovat zásuvkový adaptér!

Tento vhodný malý cestovní zásuvkový adaptér navíc má 2 USB konektory pro nabíječky mobilů, tabletů, MP3 přehrávačů, fotoaparátů nebo jiných zařízení, které je možné nabíjet přes USB vstup.

  • umožňuje cestovatelům z Evropy bezpečně používat uzemněné i neuzemněné zařízení ve Velké Británii, Irsku, Singapuru, Hong Kongu, Bahrajnu, Ugandě, na Kypru a v dalších zemích, ve kterých se používá stejná elektrická zásuvka
  • adaptér je vhodný pro většinu dvoupólových a třípólových zařízení s uzemněnou zástrčkou
  • adaptér neslouží pro změnu elektrického napětí
  • typ zásuvky: UK 3-pin, uzemněná
  • USB: 2.1 A Dual USB
  • proud: max. 13 A
  • výkon: 2860 W při 220 V

Je ideální, pokud často cestujete do zemí, které používají koncovku standardu Velké Británie. Tento cestovní adaptér můžete používat pro připojení většiny 2-pólových a 3-pólových zařízení. To znamená, že můžete připojit kdekoliv ve Velké Británii nejenom Váš fotoaparát, ale také žehličku, elektrický zubní kartáček nebo notebook bez problémů.

Cestovní adaptér slouží pouze jako redukce, která umožňuje nabíjet Vaše zařízení v zemích, kde se používá UK-zásuvka. Adaptér není měničem napětí, proto si vždy zjistěte napětí místní sítě, odpovídá-li požadavkům Vašich spotřebičů. Elektrické napětí spotřebiče musí být totožné s el. napětím napájecí sítě, do které bude spotřebič připojený. Tímto předejdete možným poruchám či škodám způsobeným nesprávným použitím. Výrobce ani dodavatel v takovém případě nemohou nést odpovědnost za způsobené škody.

Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: