Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

TECH cestovní adaptér pro použití v Indii s integrovanou 2xUSB nabíječkou

Kód: TBU-943
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
TECH cestovní adaptér pro použití v Indii s integrovanou 2xUSB nabíječkou
454 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovní zásuvkový adaptér pomůže vyřešit problém s jiným typem zásuvek v Indii, Pákistánu nebo na Srí Lance. Tento cestovní adaptér do elektrické zásuvky navíc disponuje 2 USB konektory pro Vaše mobilní zařízení.

  • umožňuje cestovatelům z Evropy bezpečně používat uzemněné nebo neuzemněné zařízení v Indii, Pákistánu, na Srí Lance, v Nepálu, Namibii a jiných zemích používajících stejnou zásuvku
  • uzemněno pro maximální bezpečnost
  • adaptér neslouží pro změnu elektrického napětí
  • USB: 2.1 A Dual USB
  • proud: max. 5 A
  • výkon: 1100 W při 220 V

Cestovní adaptér slouží pouze jako redukce, která umožňuje nabíjet Vaše zařízení v zemích, ve kterých se používá indická zásuvka. Adaptér není měničem napětí, proto si vždy zjistěte napětí místní sítě, odpovídá-li požadavkům Vašich spotřebičů. Elektrické napětí spotřebiče musí být totožné s el. napětím napájecí sítě, do které bude spotřebič připojený. Tímto předejdete možným poruchám či škodám způsobeným nesprávným použitím. Výrobce ani dodavatel v takovém případě nemohou nést odpovědnost za způsobené škody.

Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: