Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

TECH cestovní adaptér pro cizince v ČR s integrovanou 2xUSB nabíječkou TBU-956

Kód: TBU-956
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
TECH cestovní adaptér pro cizince v ČR s integrovanou 2xUSB nabíječkou TBU-956
260 Kč
Skladem (10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomozte se zásuvkami těm, kdo za Vámi přijeli z ciziny, kde nemají stejné zásuvky jako u nás. Speciální zásuvkový cestovní adaptér se 2 USB uleví od starostí s vybitými baterkami nebo s použitím elektrického zařízení denní potřeby, jako je například fén nebo žehlička.

Nemusí zůstat jen u zásuvek u nás! Tento zásuvkový cestovní adaptér umí dobře posloužit kdekoliv v Evropě.

  • bezpečné připojení většiny konektorů po celém světě (kromě konektorů indických a jihoafrických)
  • umožňuje cestovatelům z více než 150 zemí bezpečně používat uzemněné i neuzemněné zařízení po celé Evropě (s výjimkou Švýcarska, Itálie, Dánska a Velké Británie)
  • uzemněno pro extra bezpečnost
  • adaptér neslouží pro změnu elektrického napětí
  • použití do systému zásuvek: Schuko (Evropa), uzemněná
  • USB: 2.1 A Dual USB
  • proud: max. 10 A
  • výkon: 1100 W při 110 V / 2200 W při 220 V

Adaptér je možné použít s celou řadou zařízení s dvoupólovou i třípólovou (uzemněnou) zástrčkou: vysoušeče vlasů, MP3 přehrávače, digitální fotoaparáty, notebooky, mobilní telefony, GPS navigace a mnoho dalších.

Cestovní adaptér slouží pouze jako redukce, která umožňuje použití odlišných vidlic elektrických spotřebičů. Adaptér není měničem napětí, proto si vždy zjistěte napětí místní sítě, odpovídá-li požadavkům Vašich spotřebičů. Elektrické napětí spotřebiče musí být totožné s el. napětím napájecí sítě, do které bude spotřebič připojený. Tímto předejdete možným poruchám či škodám způsobeným nesprávným použitím. Výrobce ani dodavatel v takovém případě nemohou nést odpovědnost za způsobené škody.

Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: