Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

TECH mobilní nabíječka PowerBank TECH 5200mAh

Kód: TBU-976
Neohodnoceno
Značka: Travel Blue
1 199 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomoc s vybitou baterií na cestách nabízí externí cestovní USB nabíječka PowerBank TECH 5200mAh, která dobije pohodlně mobil nebo tablet ať jste kdekoliv.

Dlouhá životnost a univerzálnost použití je zajištěna!

  • Předejděte vybití baterie v mobilu, tabletu nebo foťáku během cest nebo dovolených.
  • pro nabíjení Vašeho mobilního telefonu, fotoaparátu nebo tabletu
  • kapacita: 5200 mAh

Technická data:

  • Baterie: Lithium-Ion
  • Jmenovitá kapacita: 5200 mAh
  • Výstup: 5 V - 800 mA
  • Vstup: 5 V - 1000 mA
  • Životnost (počet nabíjecích cyklů): minimálně 300 nabití

Návod k použití

Chcete-li nabít Power Bank, připojte jeden konec USB kabelu k elektrické zásuvce (standardní USB konektor) a zasuňte druhý konec kabelu do zdířky mobilní nabíječky (konektor Micro-USB). Při nabíjení se postupně rozsvěcí modré LED diody - podle toho, jak se zvyšuje úroveň nabití. Když je Power Bank plně nabitá, svítí všechny diody.

Chcete-li nabíjet zařízení pomocí Power Bank, stiskněte tlačítko ON/OFF, které se nachází na zadní straně Power Bank, abyste zjistili nakolik je Power Bank nabitá. Pokud svítí všechny LED diody, znamená to, že Power Bank je plně nabitá - na maximum energie, kterou může pojmout. Zasuňte standardní USB konektor do zdířky umístěné na horní části Power Bank. Připojte druhý konec kabelu pomocí konektoru Micro-USB do zařízení, které chcete nabíjet. Modré LED diody ukazují hladinu energie - jak přístroj nabíjí.

Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: