Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Silk´n přístroj na vyhlazení a redukci vrásek FaceTite

Kód: SIL-FACETITE
Neohodnoceno
Značka: Silk'n
ZDARMAZDARMA 5 990 Kč –20 %
Silk´n přístroj na vyhlazení a redukci vrásek FaceTite
5 990 Kč –20 % 4 800 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nebylo by skvělé mít zase méně vrásek a pevnou kůži, a to bez operace? Získejte zpět mládí s fenomenálním Silk’n FaceTite, který představuje vědecký průlom v omlazení pokožky. Jeho tajemství spočívá v revoluční technologii HT™, která napíná pokožku, omezuje vrásky a obnovuje kolagenové buňky a elastinová vlákna. Pokožka se vypne, vypadá citelně mladší a září jako nikdy předtím!

Technologie HT™ (Home Tightening) kombinuje 3 zdroje energie:

1. Bipolární energie RF (bipolární frakční radiofrekvence): posiluje hlubší vrstvu pokožky v hloubce 4 mm.
2. Světelná energie LED (červené světlo LED): vyrovnává pokožku a zajišťuje její obnovu.
3. Tepelná energie IR (infračervené teplo): vylepšuje strukturu pokožky.

Tyto 3 zdroje energie společnými silami zahřívají všechny buněčné vrstvy. Vyhledávají poškozenou tkáň a opravují ji. Teplo vydávané přístrojem stimuluje regenerační funkci pokožky. Kolagenové buňky a elastinová vlákna se stáhnou a kůže se opraví zevnitř. Zvnějšku vypadá pokožka mnohem mladší a po každém ošetření se viditelně vypne.

Proč Silk'n FaceTite?

  • Revoluční technologie HT anti-aging
  • Redukuje vrásky
  • Napíná kůži
  • Zjemňuje linky
  • Omlazuje kolagenová a elastinová vlákna
  • Redukuje stařecké skvrny
  • Posiluje hlubší vrstvy kůže
  • Zlepšuje strukturu a pružnost pokožky

Bezpečnost
Silk'n FaceTite byl důkladně testován se závěrem, že přístroj je bezpečný pro muže i ženy pro použití v domácím prostředí. Díky účinným procedurám je kůže okamžitě pevnější. Před použitím FaceTite si přečtěte pozorně návod.

Vhodné pro všechny typy pleti a barev
Technologie Silk'n FaceTite činí tento přístroj vhodný pro všechny typy pleti a všechny barvy kůže. To je velká výhoda v porovnání s mnoha jinými podobnými zařízeními!

Vhodné pro celý obličej a krk
Se Silk'n FaceTite můžete ošetřovat všechny vrásky, i kruhy pod očima (ale nikdy neošetřujte oční víčka - jsou příliš jemná).

Žádný čas potřebný pro zotavení
Silk'n FaceTite využívá 3 kombinovaných energií (BI-Polar RF, LED a IR tepla) a pracuje jiným způsobem než laser. To znamená, že není potřeba žádná doba zotavení. Šance na poškození pokožky se tak výrazně sníží. Můžete ihned pokračovat ve vaší každodenní činnosti.

Opalování není problém
Vzhledem k tomu, Silk'n FaceTite není laser, můžete se bezprostředně před nebo po léčbě opalovat. Není nezbytně nutné používat SPF krém, i když je to vždy doporučeno kvůli obecnému stárnutí působením UV záření na kůži.

Zóny ošetření
Silk'n FaceTite je snadno ovladatelný. Léčba trvá pouze několik minut.

Léčebné zóny pro Silk'n FaceTite jsou zobrazeny obrázku. Dodržujte doporučené pořadí podle čísel a ošetřujte každou zónu po dobu 15 minut. Je důležité, aby byla léčena každá oblast individuálně, vždy pouze jedna malý oblast vaší tváře. Tímto způsobem teplota na pokožce zůstává konstantní. Procedury jsou mnohem účinnější, když jsou prováděna tímto způsobem, než při posouvání zařízení po celé tváři.

Hned po prvním ošetření si všimnete, že zařízení má viditelný efekt na kůži: budete cítit, že je pokožka pevnější. Dopřejte své pleti ošetření dvakrát týdně pro dosažení nejlepších výsledků.

1 - Čelo
Napínání.

2 a 3 - Levá tvář a pravá tvář
Zjemňuje linky a vytváří objem.

4 - Horní ret
Napínání a odstranění vrásek.

5 - Brada
Dotažení a tvarování.

6 - Krk
Vyhlazování

Obsahuje Silk'n Slider gel

Přístroj Silk'n FaceTite je dodáván s tubou Silk'n Slider Gel. Tento gel je nutný pro vaše ošetření. Je důležité nanést tenkou vrstvu gelu na pleť před zahájením léčby. Bez gelu přístroj nebude fungovat.

Gel na bázi vody a pokožku nejen hydratuje, ale také pomáhá k vedení zařízení. To zajišťuje snadné klouzání Silk'n FaceTite přes pokožku a chrání pokožku před přehřátím a zčervenání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: