Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Sada pro bezdrátové ovládání elektromotorů, DIO-DOMO34

Kód: DIO-DOMO34
Neohodnoceno
Značka: DI-O
1 179 Kč –25 %
Sada pro bezdrátové ovládání elektromotorů, DIO-DOMO34
1 179 Kč –25 % 890 Kč
Skladem (2 ks)

Sada 1 kanálového dálkového ovladače a přijímacího modulu zap./vyp. pro pohodlné bezdrátové ovládání elektromotorů žaluzií, rolet, markýz a vrat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada 1 kanálového dálkového ovladače a přijímacího modulu zap./vyp. pro pohodlné bezdrátové ovládání elektromotorů žaluzií, rolet, markýz a vrat.
Bezdrátová technologie: 433,92MHz, dosah 30m (v otevřeném prostoru).
Lze spárovat s až 6 vysílači.
Přijímací modul do elektroinstalační krabice, 230VAC, max. zatížení 500W.
Stupeň krytí IP20, nevhodný do vlhkého prostředí.
Rozsah provozních teplot -5°C to +50°C.
Rozměry modulu 52 x 52 x 25mm.
Dálkové ovládání: 1 kanál (2 tlačítka zap./vyp.), baterie 1x CR2032 (součástí).
Přiložený návod není v CZ, k dispozici máme v elektronické verzi.

Velmi snadné použití se všemi ostatními DI-O produkty. V konceptu DI-O jsou k dispozici nástěnné bezdrátové vypínače, různé varianty dálkových ovladačů, detektor pohybu, magnetický dveřní/okenní spínač, bezdrátové zásuvky a přijímače signálu pro světelný okruh nebo motory (rolety, žaluzie, brány).
Příklad použití systému DI-O v domácnosti:
Přívodní kabel světelného okruhu je zapojen do přijímače DIO-DOMO31, výstup připojen ke světlu. Ovládání světel lze realizovat z několika míst např. nástěnnými vypínači DIO-DOMO21, zároveň můžete použít některý z dálkových ovladačů. Světelný okruh případně automaticky sepne dveřní spínač DIO-DOMO27. Použijete-li bezdrátovou zásuvku DIO-DOMO44F, můžete ji opět ovládat některým z nástěnných vypínačů, dálkovým ovladačem, pohybovým čidlem nebo dveřním kontaktem. Programovatelný ovladač DIO-DOMO24, pohybové čidlo DIO-DOMO23 a dveřní kontakt DIO-DOMO27 mají funkci časovače a umožňují nastavit interval sepnutí pro ovládané zařízení. Patice pro žárovku DIO-DOMO42 s vestavěným přijímačem je nejjednodušší způsob, jak dálkově ovládat jedno konkrétní světlo. Přijímač pro indukční zátěž DIO-DOMO41 je určen k připojení motoru a tedy ideální pro ovládání pohonu vrat, brány, rolet nebo žaluzií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovládání spotřebičů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: