Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Nedis TRCKBT30BK bezdrátový hlídač/vyhledávač do 50 m, detekce pohybu, černá

Kód: TRCKBT30BK
Neohodnoceno
Značka: Nedis
480 Kč
Skladem u dodavatele (> 20 ks)

Nedis® sledovač Bluetooth Vám umožní okamžitě najít věci, které stále ztrácíte.
Připevněte sledovač na svůj svazek klíčů a najdete je prakticky okamžitě. Tento inteligentní sledovač funguje obousměrně, takže pomocí klíčů můžete zase najít svůj telefon.
Spojte se ze svého zařízení s rozhraním Bluetooth (například z telefonu) se svými často ztrácenými věcmi – pokud jsou blíže než 50 metrů, najdete je okamžitě. 
Pokud se sledovač pohne, tj. někdo nebo něco jej zvedne, obdržíte do telefonu okamžitě upozornění a aplikace sama si přesně zapamatuje, kde poslední spojení telefonu se sledovačem proběhlo, aby Vám ho ostatní lidé pomohli objevit a znovu najít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nedis® key finder bezdrátový Bluetooth hlídač/vyhledávač Vám umožní ohlídat a okamžitě najít Vaše osobní věci, které stále ztrácíte.
Připevněte hlídač/vyhledávač například na svůj svazek klíčů, vložte jej do své peněženky, zavazadla, nebo k cenným dokumentům a jedním kliknutím v mobilním telefonu zjistěte, zda je máte stále při sobě. Pokud něco chybí, v aplikaci uvidíte mapu s poslední zaznamenanou polohou.
Jakmile se hlídač pohne, tj. někdo nebo něco jej zvedne, obdržíte do telefonu okamžitě upozornění a aplikace si sama přesně zapamatuje, kde poslední spojení telefonu s hlídačem proběhlo. 
Tento inteligentní vyhledávač funguje obousměrně, takže pomocí klíčů můžete zase najít svůj telefon.
Spojte se ze svého zařízení s rozhraním Bluetooth (například z telefonu) se svými často ztrácenými věcmi – pokud jsou blíže než 50 metrů, najdete je okamžitě.
Připraven k okamžitému použití – obsahuje baterii s životností 6 měsíců, samolepicí podložku a poutko.

Vyhledávač umožní hledání i mimo svůj dosah pomocí dalších uživatelů aplikace iTrackEasy.
Aplikace iTrackEasy poskytuje informace o připojení a posledním umístěním zařízení. Pro nalezení vašich klíčů a jiných osobních věcí, vyberte možnost „Označit za ztracené“. Všechny telefony, které mají aplikaci iTrack Easy, se použijí, aby vám pomohly. Jakmile některý telefon odhalí signál vašeho zařízení, zobrazí se oznámení a poloha vašich osobních věcí. Vyhledávání je anonymní, takže pouze vy obdržíte tyto informace.
Aplikace iTrackEasy pro iPhone řady 4 a vyšší a Android řady 4.3 a vyšší, které podporují Bluetooth 4.0.

Obsah balení:
Hlídač (včetně baterií)
Pásek
Lepicí podložka
Průvodce rychlým spuštěním

Doplňkové parametry

Kategorie: Originální dárky - Gadgety
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: