Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Silk´n pulzní laserový epilátor Glide Infinity (400.000 impulsů) s pouzdrem a tělovým mlékem

Kód: SIL-INFINITY
Neohodnoceno
Značka: Silk'n
8 490 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silk'n Glide Infinity 400.000 umožňuje odstranit nežádoucí chloupky téměř v okamžiku. Výzkum prokázal, že Silk'n Glide Infinity odstraňuje chloupky téměř dvakrát rychleji než předchozí zařízení Glide. Jedná se o inovativní průlom v odstraňování chloupků, která dělá z Glide Infinity nejrychlejší HPL epilační zařízení na trhu. Nyní je možné odstranit nežádoucí chloupky z celého tělo za méně než 20 minut, bez bolesti, bez podráždění a bez starostí. S touto technologickou novinkou máte před ostatními zařízeními náskok!

 • Patentovaná a klinicky prokázaná technologie eHPL umožňuje odstranění nežádoucích chloupků
 • Nejrychlejší eHPL epilační zařízení na trhu
 • Ošetření celého těla za méně než 20 minut
 • Nastavitelná rychlost: od 1 pulsu každou sekundu až po 1 puls každé 2 sekundy
 • Až 92% snížení v růstu chloupků po dokončení ošetření
 • Plánovač ošetření s inteligentní Silk'n mobilní aplikací
 • Vhodné pro ošetření obličeje a celého těla
 • Pět nastavení energie záblesku
 • Vhodné i pro tmavší pleti
 • Může být použit po opalování (nastavení energie 1)
 • Ošetřovaná plocha jedním impulsem 3 cm2
 • Deluxe pouzdro součástí

Depilace nežádoucích chloupků pomocí průlomové technologie HPL, se kterou pracuje Silk´n Infinity, nabízí až 400 000 pulsů na ploše o velikosti 3 cm2. Tato technologie je právě tím perfektním nástrojem pro ošetření citlivých částí těla! Kromě toho je možnost nastavit rychlost v rozmezí od 1 impulsu za sekundu až po 1 impuls za 3,5 sekundy, v závislosti na množství energie.

Silk'n Infinity: malý a lehký
Nyní je Silk'n Glide v menším a lehčím provedení, takže si ho můžete vzít kamkoliv s sebou.

HPL™ technologie
HPL™ technologie v Silk'n Infinity přináší vyšší bezpečnost díky nižší energetické úrovni. HPL™ technologií je možné dosáhnout dlouhodobého efektu odstranění chloupků za zlomek úrovně energie používané v jiných světelných zařízení založených na odstranění chloupků. Nízká úroveň energie použitá v Infinity snižuje riziko poškození nebo komplikací, a přispívá k celkové bezpečnosti.

Doporučeno lékaři
Silk'n Infinity je zařízení pro domácí zařízení k odstranění nežádoucího ochlupení založené na bázi HPL laserového světla. Ideální plochy těla pro použití Silk'n Infinity jsou podpaží, třísla, ruce, nohy, obličej, záda, ramena a hrudník. Infinity nabízí 5 úrovní energie od 1 (nejnižší) do 5 (nejvyšší). Silk'n Infinity má certifikát FDA v USA a byl testován předními dermatology a plastickými chirurgy, kteří došli závěru, že Infinity může být použit bezpečně, snadno a efektivně v běžném domácím prostředí.

Plánovač ošetření v inteligentní Silk'n mobilní aplikací

Nyní už nezapomenete na další ošetření. Silk'n splikace pohodlně naplánuje Vaše příští ošetření chloupků v digitálním plánovači a automaticky Vám připomene, až bude čas použít Silk'n Infinity znovu.
Aplikace sleduje léčbu epilace a zobrazuje informace o stavu a postupu ošetření - například jaké bylo vaše nastavení energie v zadaných oblastech ošetření. Pohodlné a multifunkční!

Android Apple

Potřebuji náhradní cartridge?
Není potřeba žádné doplňování! Silk'n Infinity je dodáván se 400 000 pulsy, což je dost na léčbu celého těla a obličeje. Nejnovější zařízení Silk'n Infinity obsahuje více pulzů pro mnohem delší dobu léčby. Vzhledem k velkému počtu pulzů, které jsou součástí přístroje, není nutné dokupovat novou náplň/cartridge pro toto zařízení.

Značka Silk´n je špička nejen v kvalitě, ale především v inovacích, kterými se proslavila po celém světe. Inovativní řešení pro krásu a zdraví jsou základem velkého úspěchu a jedinečná technologie HPL je chráněna patenty. Výsadní postavení, které značka Silk´n má, také potvrzuje fakt, že její technologie využívají pro své výrobky například Philips nebo Remington.

Vysoká bezpečnost a účinnost je neustále sledována známým institutem Mayo Institute v USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: