Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Dřevěný hrací set farma (sada 17 ks)

Kód: TOY-56471
Neohodnoceno
Značka: befree
1 499 Kč –27 %
Dřevěný hrací set farma (sada 17 ks)
1 499 Kč –27 % 1 090 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný hrací set farma (sada 17 ks)

V rozkládacím domku najdete farmáře, farmářku, traktor a zvířátka, která se mohou pást v ohradě. Celou farmu i s ohradou, která je součástí balení, je možné uzavřít a nosit všude s sebou jako kufřík. Vhodné pro děti od 3 let.

Rozměry: 27 x 18,6 x 34,3 cm

Správný rozvoj jemné motoriky malých dětí je nezbytným předpokladem pro jejich správný budoucí rozvoj grafomotoriky a psaní, tedy dovedností potřebných pro vstup do školy. Nepodceňujte tedy jemnou motoriku již u malých dětí. Inspirujte se tipy na rozvojové hračky, které vašim dětem pomohou zejména s procvičováním prstů a koordinací ruky a očí.

  • Dřevěné dětské hračky jsou ekologické. Dřevo je přírodní produkt a jako takový je biologicky rozložitelný. Výroba dřevěných hraček nezpůsobuje takové znečištění jako výroba hraček ze syntetických materiálů. Jelikož je dřevo přírodní produkt, dřevěné hračky nejsou nebezpečné pro dětské zdraví.
  • Dřevěné dětské hračky jsou odolnější vůči nárazům ve srovnání s hračkami z jiných materiálů. Vzhledem k tomu, že u dřevěných hraček nemůže dojít k tak snadnému poškození, jejich životnost je větší.
  • Dřevěné dětské hračky vypadají báječně. Jsou vyráběny většinou ručně, což znamená, že rodiče, kteří mají rádi ruční výrobu mohou považovat tyto hračky zároveň za malá umělecká díla.
  • Dřevěné dětské hračky jsou bezpečné Většina dřevěných dětských hraček není vyrobena z malých kousků, proto jsou bezpečnější i pro mladší děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: