Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Dřevěný domeček pro panenky (sada 19 ks)

Kód: TOY-56472
Neohodnoceno
Značka: befree
1 499 Kč –20 %
Dřevěný domeček pro panenky (sada 19 ks)
1 499 Kč –20 % 1 200 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný domeček pro panenky (sada 19 ks)

Krásně malovaný domeček pro panenky se třemi okny v růžové a šedé barvě, se srdíčkovými okenicemi a květinovými detaily. Domeček je uzamykatelný. Po otevření obou polovin domečku se ukáže interiér, který si děti mohou zařídit podle svého. Sada obsahuje 19 kusů dřevěného nábytku a doplňků vyrobených z odolného dřeva. Vhodné pro děti od 3 let.

Rozměry výrobku: 342 x 268 x 194 mm

Správný rozvoj jemné motoriky malých dětí je nezbytným předpokladem pro jejich správný budoucí rozvoj grafomotoriky a psaní, tedy dovedností potřebných pro vstup do školy. Nepodceňujte tedy jemnou motoriku již u malých dětí. Inspirujte se tipy na rozvojové hračky, které vašim dětem pomohou zejména s procvičováním prstů a koordinací ruky a očí.

  • Dřevěné dětské hračky jsou ekologické. Dřevo je přírodní produkt a jako takový je biologicky rozložitelný. Výroba dřevěných hraček nezpůsobuje takové znečištění jako výroba hraček ze syntetických materiálů. Jelikož je dřevo přírodní produkt, dřevěné hračky nejsou nebezpečné pro dětské zdraví.
  • Dřevěné dětské hračky jsou odolnější vůči nárazům ve srovnání s hračkami z jiných materiálů. Vzhledem k tomu, že u dřevěných hraček nemůže dojít k tak snadnému poškození, jejich životnost je větší.
  • Dřevěné dětské hračky vypadají báječně. Jsou vyráběny většinou ručně, což znamená, že rodiče, kteří mají rádi ruční výrobu mohou považovat tyto hračky zároveň za malá umělecká díla.
  • Dřevěné dětské hračky jsou bezpečné Většina dřevěných dětských hraček není vyrobena z malých kousků, proto jsou bezpečnější i pro mladší děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: