Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

TECH cestovní adaptér pro použití v Jižní Africe s integrovanou 2xUSB nabíječkou

Kód: TBU-944
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
TECH cestovní adaptér pro použití v Jižní Africe s integrovanou 2xUSB nabíječkou
649 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro cestovatele po jižní Africe příjde vhod, pokud budou moci využívat tamní zásuvky jako doma. Cestovní zásuvkový adaptér umí nejen proměnit zásuvky v zahraničí, ale umí také nabíjet 2 USB zařízení zároveň.

  • umožňuje cestovatelům z Evropy bezpečně používat uzemněné nebo neuzemněné zařízení v Jihoafrické republice, Botswaně, Lesothu, Mosambiku, Svazijsku a jiných zemích používajících stejnou zásuvku
  • uzemněno pro maximální bezpečnost
  • adaptér neslouží pro změnu elektrického napětí
  • USB: 2.1 A Dual USB
  • proud: max. 16 A
  • výkon: 1760 W při 110 V / 3520 W při 220 V

Cestovní adaptér slouží pouze jako redukce. Adaptér není měničem napětí, proto si vždy zjistěte napětí místní sítě, odpovídá-li požadavkům Vašich spotřebičů. Elektrické napětí spotřebiče musí být totožné s el. napětím napájecí sítě, do které bude spotřebič připojený. Tímto předejdete možným poruchám či škodám způsobeným nesprávným použitím. Výrobce ani dodavatel v takovém případě nemohou nést odpovědnost za způsobené škody.

Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: