Navštivte sekci "Výprodej", kde naleznete produkty za bezkonkurenčně nejnižší ceny !

Nedis KEYCC02BK bezpečnostní schránka na klíče, mechanické heslo, nástěnná

Kód: KEYCC02BK
Neohodnoceno
Značka: Nedis
497 Kč –4 % 475 Kč
Skladem (7 ks)
Tato Nedis® schránka na klíče představuje snadný a spolehlivý způsob, jakým můžete ostatním poskytnout přístup ke své nemovitosti. Pokud je klíč uložený ve schránce, lidé mohou otevřít branku či dveře, aniž by u sebe museli mít vlastní klíče nebo abyste je museli nechávat pod rohožkou - ideální při samostatném ubytování hostů. V případě potřeby jednoduše změňte čtyřčíselný kód. S možností 9 999 jedinečných kombinací se nemusíte bát, že by na kód někdo přišel. Kryt proti prachu zajišťuje ochranu proti nepříznivému počasí a špíně. Schránku na klíče můžete buď připevnit na zeď pomocí montážních součástek, které jsou součástí balení, nebo využít přenosnosti schránky a umístit ji do vnitřních či venkovních prostor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato Nedis® schránka na klíče představuje snadný a spolehlivý způsob, jakým můžete ostatním poskytnout přístup ke své nemovitosti.

Pokud je klíč uložený ve schránce, lidé mohou otevřít branku či dveře, aniž by u sebe museli mít vlastní klíče nebo abyste je museli nechávat pod rohožkou - ideální při samostatném ubytování hostů. V případě potřeby jednoduše změňte čtyřčíselný kód. S možností 9 999 jedinečných kombinací se nemusíte bát, že by na kód někdo přišel.

Kryt proti prachu zajišťuje ochranu proti nepříznivému počasí a špíně.
Schránku na klíče můžete buď připevnit na zeď pomocí montážních součástek, které jsou součástí balení, nebo využít přenosnosti schránky a umístit ji do vnitřních či venkovních prostor.

• Slitina hliníku - silný a odolný materiál.
• 4-místný kód - celkem 9 999 jedinečných kombinací.
• Gumový kryt proti prachu - pro venkovní použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní schránky na klíče
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: